
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CW100505 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Wirewound |
| Material - Core: | Ceramic |
| Inductance: | 19 nH |
| Tolerance: | ±5% |
| Current Rating (Amps): | - |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | - |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 250 MHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 0402 (1005 Metric) |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.024" (0.60mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 10000 |
Current price of CW100505-19NJ is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 3.3UH 3A 40 MOHM SMD
FIXED IND 270UH 710MA 690 MOHM
FIXED IND 1.3NH 400MA 200 MOHM
FIXED INDUCTOR 19NH SMD
FIXED IND 3.6NH 500MA 170 MOHM
FUSE CRTRDGE 36A 415VAC CYLINDR
CONN HEADER VERT 5POS 2.54MM