
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | LQW32 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Wirewound |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 47 µH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 100 mA |
| Current - Saturation (Isat): | 300mA |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 900mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | 30MHz |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 1 MHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 1210 (3225 Metric) |
| Supplier Device Package: | 1210 |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.098" (2.50mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of LQW32FT470M0HL is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 100UH 1A 364 MOHM SMD
FIXED IND 22UH 4.5A 64 MOHM SMD
FIXED IND 10UH 2.4A 128 MOHM SMD
FIXED IND 47UH 100MA 900MOHM SMD
CRYSTAL 24.5760MHZ 20PF SMD
RF SHIELD 4.25" X 5.75" T/H
RF SHIELD 1.75" X 2" T/H