
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SLF-H |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Wirewound |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 10 µH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 2.5 A |
| Current - Saturation (Isat): | 3A |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 36.4mOhm |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 1 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.398" L x 0.398" W (10.10mm x 10.10mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.189" (4.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SLF10145T-100M2R5-H is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 330UH 1A 408 MOHM SMD
FIXED IND 220UH 100MA 10 OHM SMD
FIXED IND 330UH 550MA 936 MOHM
FIXED IND 10UH 2.5A 36.4 MOHM
VARISTOR 1.2KV 22KA RADIAL
CONN HDR .100" 34POS
FIXED IND 33NH 420MA 230 MOHM