
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | IFSC-1111AZ |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | - |
| Material - Core: | - |
| Inductance: | 33 µH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 400 mA |
| Current - Saturation (Isat): | 300mA |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 1.25Ohm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.117" L x 0.117" W (3.00mm x 3.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.039" (1.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 2000 | ||
| 4000 | ||
| 6000 | ||
| 10000 |
Current price of IFSC1111AZER330M01 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 3.9MH 110MA 33 OHM SMD
FIXED IND 33UH 115MA 5.1 OHM SMD
FIXED IND 10UH 1A 450MOHM SMD
FIXED IND 2.4NH 245MA 200 MOHM
FIXED IND 33UH 400MA 1.25 OHM
DC DC CONVERTER 40V 75W
DC DC CONVERTER 18.5V 25W