
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SLF |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Wirewound |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 150 µH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 810 mA |
| Current - Saturation (Isat): | 790mA |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 420mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 105°C |
| Inductance Frequency - Test: | 1 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.398" L x 0.398" W (10.10mm x 10.10mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.189" (4.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 500 | ||
| 1000 | ||
| 2500 | ||
| 5000 | ||
| 12500 |
Current price of SLF10145T-151MR79-PF is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 68UH 1.3A 145 MOHM TH
FIXED IND 22UH 509MA 750 MOHM
FIXED IND 1.8NH 400MA 400 MOHM
FIXED IND 150UH 810MA 420 MOHM
MRFX1K80H REF BRD 230MHZ 1800W
DC DC CONVERTER 5V 1W
DC DC CONVERTER 12V 500W