
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CDRH105R |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | - |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 82 µH |
| Tolerance: | ±30% |
| Current Rating (Amps): | 1.45 A |
| Current - Saturation (Isat): | 1.5A |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 227mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 100°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.402" L x 0.394" W (10.20mm x 10.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.201" (5.10mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 500 | ||
| 1000 | ||
| 2500 | ||
| 5000 | ||
| 12500 |
Current price of CDRH105RNP-820NC is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 680NH 3.2A 55MOHM SMD
FIXED IND 3NH 300MA 160 MOHM SMD
FIXED IND 0.8NH 1.2A 30 MOHM SMD
FIXED IND 82UH 1.45A 227 MOHM
MEMS OSC XO 161.1328MHZ LVDS SMD
IMPELLER 190X70MM 115VAC RING
DC DC CONVERTER 3.4V 15W