
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | LQW15 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Wirewound |
| Material - Core: | Non-Magnetic |
| Inductance: | 1.3 nH |
| Tolerance: | ±0.5nH |
| Current Rating (Amps): | 3.15 A |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 12mOhm Max |
| Q @ Freq: | 20 @ 250MHz |
| Frequency - Self Resonant: | 18GHz |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 MHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 0402 (1005 Metric) |
| Supplier Device Package: | 0402 (1005 Metric) |
| Size / Dimension: | 0.039" L x 0.024" W (1.00mm x 0.60mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.024" (0.60mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 10000 | ||
| 30000 | ||
| 50000 | ||
| 100000 |
Current price of LQW15AN1N3D8ZD is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 33UH 200MA 5.16 OHM
FIXED IND 8.2UH 1.02A 239.9 MOHM
FIXED IND 43NH 1.55A 120 MOHM
FIXED IND 1.3NH 3.15A 12 MOHM
THUMBWHEEL POT 2M OHM 0.5W TOP
FAN AXIAL 60X25.4MM 12VDC WIRE
GROMMET FOR KADL