
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | PM4346 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Molded |
| Material - Core: | - |
| Inductance: | 2.2 µH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 20 A |
| Current - Saturation (Isat): | 32A |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 5.5mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | 24MHz |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.531" L x 0.492" W (13.50mm x 12.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.197" (5.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of PM4346.222NLT is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 560NH 450MA 550 MOHM
FIXED IND 13NH 280MA 340 MOHM
FIXED IND 21.65UH 4.8A 29.2 MOHM
FIXED IND 2.2UH 20A 5.5 MOHM SMD
MEMS OSC XO 74.2500MHZ LVCMOS LV
8LT 26C 26#20 PIN PLUG
TEST LEAD BANANA TO BANANA 78.7"