
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | LPS3015 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | - |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 220 µH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 155 mA |
| Current - Saturation (Isat): | 160mA |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 9.5Ohm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | 6MHz |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.116" L x 0.116" W (2.95mm x 2.95mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.059" (1.50mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of LPS3015-224MRC is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 75NH 135MA 2.1 OHM SMD
FIXED IND 100NH 818MA 300 MOHM
FIXED IND 22UH 2.6A 85 MOHM SMD
SHIELDED POWER INDUCTORS 220H
XTAL OSC VCXO 30.7200MHZ LVDS
CONN RCPT 58POS 0.05 GOLD SMD
UHF FEMALE CLAMP; 50 OHMS