
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | LQW18 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Wirewound |
| Material - Core: | Non-Magnetic |
| Inductance: | 330 nH |
| Tolerance: | ±2% |
| Current Rating (Amps): | 190 mA |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 3.84Ohm Max |
| Q @ Freq: | 25 @ 100MHz |
| Frequency - Self Resonant: | 1.1GHz |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 MHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 0603 (1608 Metric) |
| Supplier Device Package: | 0603 (1608 Metric) |
| Size / Dimension: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.039" (1.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 4000 | ||
| 8000 | ||
| 12000 | ||
| 28000 | ||
| 100000 |
Current price of LQW18ANR33G8ZD is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 1UH 1.7A 73 MOHM SMD
FIXED IND 22UH 150MA 3.1 OHM SMD
FIXED IND 470NH 3.3A 38 MOHM SMD
CAP TANT POLY 150UF 6.3V 2917
FIXED IND 330NH 190MA 3.84 OHM
XTAL OSC VCXO 122.8800MHZ LVDS
CONN HEADER R/A 6POS 2.54MM