
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SLF |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Wirewound |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 33 µH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 1.7 A |
| Current - Saturation (Isat): | 1.6A |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 97.8mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 105°C |
| Inductance Frequency - Test: | 1 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.398" L x 0.398" W (10.10mm x 10.10mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.189" (4.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 500 | ||
| 1000 | ||
| 2500 | ||
| 5000 | ||
| 12500 |
Current price of SLF10145T-330M1R6-PF is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 3.3UH 30MA 800 MOHM
FIXED IND 1.5UH 280MA 2.3OHM SMD
FIXED IND 6.8UH 420MA 390 MOHM
FIXED IND 33UH 1.7A 97.8 MOHM
DC DC CONVERTER 28V 100W
FIXED IND 33NH 680MA 190 MOHM
SENSOR SYSTEM