
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | TYS6028 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | - |
| Material - Core: | - |
| Inductance: | 2.2 µH |
| Tolerance: | ±30% |
| Current Rating (Amps): | 3.75 A |
| Current - Saturation (Isat): | 5.1A |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 20mOhm |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | 48MHz |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.118" (3.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 2000 | ||
| 4000 | ||
| 6000 | ||
| 10000 | ||
| 50000 |
Current price of TYS60282R2N-10 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 10UH 1.55A 110 MOHM
FIXED IND 500NH 40A 1.25 MOHM
FIXED IND 8.2UH 195MA 2.5 OHM
FIXED IND 2.2UH 3.75A 20 MOHM
CRYSTAL 26.0000MHZ 8PF SMD
CONN HEADER SMD 10POS 1.27MM
IC CLK MULTIPLIER ATTENUATOR