
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | MLG-P |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Multilayer |
| Material - Core: | Non-Magnetic |
| Inductance: | 4.7 nH |
| Tolerance: | ±5% |
| Current Rating (Amps): | 350 mA |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 400mOhm Max |
| Q @ Freq: | 14 @ 500MHz |
| Frequency - Self Resonant: | 5.5GHz |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 500 MHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 0201 (0603 Metric) |
| Supplier Device Package: | 0201 (0603 Metric) |
| Size / Dimension: | 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.013" (0.33mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 15000 |
Current price of MLG0603P4N7JTD25 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 9.1NH 550MA 170 MOHM
FIXED IND 100UH 1.7A 160 MOHM TH
FIXED IND 150NH 500MA 350 MOHM
FIXED IND 4.7NH 350MA 400 MOHM
CRYSTAL 20.0000MHZ 12PF SMD
DC DC CONVERTER 12V 12W
FERRITE CORE TOROID 750NH T65