
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | LBC |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Wirewound |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 100 µH |
| Tolerance: | ±5% |
| Current Rating (Amps): | 600 mA |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 700mOhm Max |
| Q @ Freq: | 50 @ 796kHz |
| Frequency - Self Resonant: | 3.5MHz |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Package / Case: | Axial |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.205" Dia x 0.472" L (5.20mm x 12.00mm) |
| Height - Seated (Max): | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1500 | ||
| 3000 | ||
| 7500 | ||
| 10500 | ||
| 37500 |
Current price of B82144A2104J000 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 22UH 140MA 3.64 OHM
FIXED IND 200NH 31A 0.35 MOHM
FIXED IND 100NH 400MA 710MOHM SM
FIXED IND 100UH 600MA 700 MOHM
CERAMIC CHIP INDUCTORS, 7.7NH
CONN HEADER R/A 48POS 1.27MM
AC/DC CONVERTER 24V 22W