
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | WE-HCC |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Wirewound |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 8.2 µH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 13 A |
| Current - Saturation (Isat): | 12A |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 11.8mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | 34MHz |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.476" L x 0.449" W (12.10mm x 11.40mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.394" (10.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 300 | ||
| 600 |
Current price of 7443320820 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 100UH 250MA 1.28 OHM
FIXED IND 22UH 3.2A 94.6 MOHM
FIXED IND 33NH 260MA 630 MOHM
FIXED IND 8.2UH 13A 11.8 MOHM
XTAL OSC VCXO 216.0000MHZ LVDS
CONN RCPT 14POS 0.1 GOLD SMD
EVAL MODULE FOR TPS54494-057