
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | B82111B |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Type: | Wirewound |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 15 µH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 4 A |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 24mOhm |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | 120MHz |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Package / Case: | Axial |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.335" Dia x 1.339" L (8.50mm x 34.00mm) |
| Height - Seated (Max): | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 10 | ||
| 100 | ||
| 500 | ||
| 1000 | ||
| 2500 |
Current price of B82111B0000C023 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 1UH 1.7A 49 MOHM SMD
FIXED IND 1.6NH 700MA 100 MOHM
FIXED IND 220UH 880MA 350 MOHM
FIXED IND 15UH 4A 24 MOHM TH
DC-DC
AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 65W
DC DC CONVERTER 7.5V 75W