MMD-06CZ-8R2M-V1-RU
Description
FIXED IND 8.2UH 4A 68MOHM SMD
DataSheet
MMD-06CZ-8R2M-V1-RU PDF
Material - Core:Metal
Inductance:8.2 µH
Tolerance:±20%
Current Rating (Amps):4 A
Current - Saturation (Isat):7.5A
Shielding:Shielded
DC Resistance (DCR):68mOhm Max
Ratings:-
Operating Temperature:-40°C ~ 125°C
Inductance Frequency - Test:100 kHz
Supplier Device Package:-
Size / Dimension:0.270" L x 0.255" W (6.86mm x 6.47mm)
Height - Seated (Max):0.118" (3.00mm)
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
VLS3012CX-220M-1
VLS3012CX-220M-1
FIXED IND 22UH 780MA 668 MOHM
FIXED IND 2.2UH 3A 31.6 MOHM SMD
FIXED IND 3.6UH 8.2A 12.2 MOHM
MMD-06CZ-8R2M-V1-RU
MMD-06CZ-8R2M-V1-RU
FIXED IND 8.2UH 4A 68MOHM SMD
Q-1W04K0008012i
Q-1W04K0008012i
N-SJ/TNC-SJ RG58 12I
LA CPDP-JRKS-W3-0-350-R18-SAY-LM
LED OSLON SSL80 AMBER 617NM SMD
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 24V