
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SRR0745A |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | - |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 33 µH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 1.35 A |
| Current - Saturation (Isat): | 1.45A |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 150mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 1 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.185" (4.70mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 | ||
| 3000 | ||
| 5000 |
Current price of SRR0745A-330M is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 470UH 1A 286 MOHM TH
FIXED IND 68UH 1.25A 184MOHM SMD
FIXED IND 470UH 470MA 1.236 OHM
FIXED IND 33UH 1.35A 150MOHM SMD
XTAL OSC VCXO 148.3500MHZ LVPECL
AC-DC CONVERTER 2 WATTS, 85 ~ 30
DRY-WELL HANDHELD HI-TEMP BLOCK