
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | LQH31 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Wirewound |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 220 nH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 850 mA |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 140mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | 250MHz |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Inductance Frequency - Test: | 1 MHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 1206 (3216 Metric) |
| Supplier Device Package: | 1206 |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.079" (2.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 2000 | ||
| 4000 | ||
| 6000 | ||
| 10000 |
Current price of LQH31CNR22M03L is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 6.8UH 1.8A 85 MOHM SMD
FIXED IND 36UH 830MA 335 MOHM
FIXED IND 2.2UH 950MA 169 MOHM
FIXED IND 220NH 850MA 140 MOHM
LED XLAMP XH-P50 WHITE SMD
DC DC CONVERTER 24V 150W
RF ANT 2.1GHZ PANEL SMA FEM CHAS