
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | WE-PD2A |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Wirewound |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 27 µH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 1.19 A |
| Current - Saturation (Isat): | 1.4A |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 200mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | 15MHz |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 10 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | 5848 |
| Size / Dimension: | 0.228" L x 0.205" W (5.80mm x 5.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.191" (4.85mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1500 |
Current price of 784774127 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 1.2NH 500MA 0.05
FIXED IND 10NH 966MA 130 MOHM
FIXED IND 560NH 285MA 1.2 OHM
FIXED IND 27UH 1.19A 200 MOHM
XTAL OSC VCXO 200.0000MHZ LVPECL
CORD 12AWG IEC 320-C20 - C19 10'
THERMOELECT