
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CDRH70D45B/T150 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | - |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 150 µH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 1.05 A |
| Current - Saturation (Isat): | 740mA |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 430mOhm |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 150°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.303" L x 0.287" W (7.70mm x 7.30mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.189" (4.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of CDRH70D45BT150NP-151MC is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 3NH 450MA 200 MOHM SMD
FIXED IND 33NH 500MA 150MOHM SMD
FIXED IND 330UH 85MA 14 OHM SMD
FIXED IND 150UH 1.05A 430 MOHM
XTAL OSC VCXO 148.351648MHZ LVDS
DC DC CONVERTER 12V 75W
DC DC CONVERTER 5.2V 100W