
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CDRH3D14/HP |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | - |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 15 µH |
| Tolerance: | ±25% |
| Current Rating (Amps): | 500 mA |
| Current - Saturation (Isat): | 800mA |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 650mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 105°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.059" (1.50mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of CDRH3D14/HPNP-150NC is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 33UH 1.05A 550 MOHM TH
FIXED IND 270UH 101MA 6.9 OHM
FIXED IND 680UH 220MA 4.63 OHM
FIXED IND 15UH 500MA 650 MOHM
TVS DIODE 14V 23.2V DO214AC
CONN HEADER VERT 68POS 2.54MM
CONN PLUG HSG MALE 6POS INLINE