
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | BWVF |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | - |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 1.5 µH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 2.3 A |
| Current - Saturation (Isat): | 1.95A |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 68mOhm |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 1 MHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.049" (1.25mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of BWVF002520121R5M00 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 120UH 1.9A 169 MOHM
FIXED IND 30NH 100MA 1.6 OHM SMD
FIXED IND 330UH 320MA 1.86 OHM
FIXED IND 1.5UH 2.3A 68 MOHM SMD
XTAL OSC VCXO 163.8400MHZ LVDS
MEMS OSC XO 40.5000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 32.7680KHZ NANODRIVE