
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | LQW18 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Wirewound |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 78 nH |
| Tolerance: | ±2% |
| Current Rating (Amps): | 590 mA |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 410mOhm Max |
| Q @ Freq: | 28 @ 150MHz |
| Frequency - Self Resonant: | 2.28GHz |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 MHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 0603 (1608 Metric) |
| Supplier Device Package: | 0603 (1608 Metric) |
| Size / Dimension: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.039" (1.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 4000 |
Current price of LQW18AN78NG80D is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 20NH 260MA 1.1 OHM SMD
FIXED IND 19NH 370MA 270 MOHM
FIXED IND 2.7MH 210MA 5.8 OHM TH
FIXED IND 82NH 390MA 210 MOHM
FIXED IND 2.2UH 5A 12.61 MOHM
FIXED IND 78NH 590MA 410 MOHM
CAP FILM 6.8UF 20% 100VDC AXIAL