
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SIMID |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Wirewound |
| Material - Core: | Ceramic |
| Inductance: | 330 nH |
| Tolerance: | ±2% |
| Current Rating (Amps): | 220 mA |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 1.5Ohm Max |
| Q @ Freq: | 45 @ 250MHz |
| Frequency - Self Resonant: | 800MHz |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 MHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | 0805 (2012 Metric) |
| Size / Dimension: | 0.091" L x 0.067" W (2.30mm x 1.70mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.055" (1.40mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 6000 |
Current price of B82498F3331G000 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 2.2UH 2.6A 80 MOHM SMD
FIXED IND 330NH 310MA 1.4 OHM
FIXED IND 36NH 600MA 250 MOHM
FIXED IND 330NH 220MA 1.5 OHM
XTAL OSC VCXO 622.0800MHZ LVDS
CONN HEADER VERT 7POS 2.54MM
DC DC CONVERTER 12V 200W