
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CDPH |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | - |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 1 µH |
| Tolerance: | ±30% |
| Current Rating (Amps): | 1.83 A |
| Current - Saturation (Isat): | 1.78A |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 62mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 105°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.118" L x 0.110" W (3.00mm x 2.80mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.047" (1.20mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1500 |
Current price of CDPH28D11FHF-1R0NC is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 360NH 9A 12 MOHM SMD
FIXED IND 15UH 3.3A 40 MOHM TH
FIXED IND 220NH 250MA 350 MOHM
FIXED IND 1UH 1.83A 62 MOHM SMD
TVS DIODE 40V 64.5V SMA
DC DC CONVERTER 48V 250W
DESKTOP AMPLIFIER