
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | PA4344.XXXANLT |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Molded |
| Material - Core: | - |
| Inductance: | 47 µH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 9.5 A |
| Current - Saturation (Isat): | 9.5A |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 47mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 155°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.701" L x 0.665" W (17.80mm x 16.90mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.276" (7.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of PA4344.473ANLT is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 5.6NH 750MA 82 MOHM
FIXED IND 15UH 3.4A 48 MOHM SMD
FIXED IND 56NH 770MA 250 MOHM
FIXED IND 47UH 9.5A 47 MOHM SMD
DC DC CONVERTER 15V 200W
RES SMD 11.3K OHM 1% 1/4W 1210
FIXED INDUCTOR 15UH SMD