
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | LQH32 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Wirewound |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 6.8 µH |
| Tolerance: | ±30% |
| Current Rating (Amps): | 1.1 A |
| Current - Saturation (Isat): | 1.3A |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 264mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | 40MHz |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Inductance Frequency - Test: | 1 MHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | 1210 |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.087" (2.20mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 2000 |
Current price of LQH32PN6R8NNCL is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 47NH 483MA 300 MOHM
FIXED IND 47NH 100MA 2.2 OHM SMD
FIXED IND 557UH 1.1A 700 MOHM TH
FIXED IND 6.8UH 1.1A 264 MOHM
XTAL OSC VCXO 74.2500MHZ LVPECL
ACTIVE TAG REFERENCE DESIGN KIT
KIT REFERENCE DESIGN AS3933/40
DC DC CONVERTER 18.5V 200W