
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SIMID |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Wirewound |
| Material - Core: | Ceramic |
| Inductance: | 47 nH |
| Tolerance: | ±5% |
| Current Rating (Amps): | 510 mA |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 190mOhm Max |
| Q @ Freq: | 26 @ 50MHz |
| Frequency - Self Resonant: | 1.35GHz |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 10 MHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 2-SMD, J-Lead |
| Supplier Device Package: | 1210 (3225 Metric) |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.083" (2.10mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 8000 |
Current price of B82422A3470J108 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
IND 1.5UH 4.8A 26MOHM SMD
FIXED IND 68UH 350MA 699 MOHM
FIXED IND 100NH 450MA 500 MOHM
FIXED IND 47NH 510MA 190 MOHM
VARISTOR 220V 3.5KA DISC 10MM
DC DC CONVERTER 5-30V
AC DC CONVERTER,3W,15VDC