
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | B82477G2 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Wirewound |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 3.3 µH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 6 A |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 17mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 1 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.484" L x 0.484" W (12.30mm x 12.30mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.236" (6.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 600 |
Current price of B82477G2332M000 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 33UH 360MA 1.032 OHM
FIXED IND 1.2UH 604MA 550 MOHM
IND 0.56UH 33.5A 1.3MOHM SMD
FIXED IND 3.3UH 6A 17 MOHM SMD
FIXED IND 1.3UH 4A 17 MOHM SMD
MOSFET 2N-CH 60V 40A LFPAK
CONN HEADER VERT 42POS 2.54MM