
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | WE-TI |
| Package: | Tray |
| Part Status: | Active |
| Type: | Wirewound |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 220 µH |
| Tolerance: | ±10% |
| Current Rating (Amps): | 1.6 A |
| Current - Saturation (Isat): | 1.75A |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 260mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | 2.3MHz |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 1 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Package / Case: | Radial, Vertical Cylinder (Open) |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.413" Dia (10.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.571" (14.50mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 10 | ||
| 50 | ||
| 100 | ||
| 500 |
Current price of 7447480221 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 820NH 21A 4.18 MOHM
FIXED IND 1UH 3.1A 48 MOHM SMD
FIXED IND 33UH 1.37A 151 MOHM
FIXED IND 220UH 1.6A 260 MOHM TH
TERM BLOCK MARKER
AC/DC CONVERTER 5V +/-15V 15W
DSUB POWER STB