
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | MLG |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Multilayer |
| Material - Core: | Ceramic, Non-Magnetic |
| Inductance: | 13 nH |
| Tolerance: | ±5% |
| Current Rating (Amps): | 180 mA |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 900mOhm Max |
| Q @ Freq: | 6 @ 100MHz |
| Frequency - Self Resonant: | 2.7GHz |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 MHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 0201 (0603 Metric) |
| Supplier Device Package: | 0201 (0603 Metric) |
| Size / Dimension: | 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.013" (0.33mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 15000 | ||
| 30000 | ||
| 75000 | ||
| 105000 |
Current price of MLG0603S13NJT000 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 7.8UH 12.79A 5.7 MOHM
FIXED IND 100UH 520MA 850 MOHM
FIXED IND 1.5UH 40MA 700 MOHM
CAP TANT POLY 150UF 16V 2917
FIXED IND 13NH 180MA 900 MOHM
CONN RCPT 40POS 0.1 GOLD SMD
CONTACT CONN