
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | LQG15 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Multilayer |
| Material - Core: | - |
| Inductance: | 19 nH |
| Tolerance: | ±2% |
| Current Rating (Amps): | 260 mA |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 800mOhm Max |
| Q @ Freq: | 20 @ 250MHz |
| Frequency - Self Resonant: | 2.3GHz |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 MHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 0402 (1005 Metric) |
| Supplier Device Package: | 0402 |
| Size / Dimension: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.022" (0.55mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of LQG15WH19NG02D is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 4.7UH 500MA 684 MOHM
FIXED IND 22UH 1.05A 336 MOHM
FIXED IND 33NH 680MA 220 MOHM
FIXED IND 19NH 260MA 800 MOHM
LED COB CXA2530 WARM WHT SQUARE
DC DC CONVERTER +/-15V 6W
COAX 75 OHM RG6 18AWG