
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SIMID |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Obsolete |
| Type: | Wirewound |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 3.3 µH |
| Tolerance: | ±10% |
| Current Rating (Amps): | 500 mA |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 420mOhm Max |
| Q @ Freq: | 10 @ 2.52MHz |
| Frequency - Self Resonant: | 60MHz |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 150°C |
| Inductance Frequency - Test: | 7.96 MHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 2-SMD, J-Lead |
| Supplier Device Package: | 1210 (3225 Metric) |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.083" (2.10mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of B82422H1332K100 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 220UH 125MA 5 OHM TH
FIXED INDUCTOR
FIXED IND 330UH 85MA 14.1 OHM
MEMS OSC XO 33.0000MHZ H/LV-CMOS
MEMS OSC XO 33.33333MHZ LVCMOS
FIXED IND 3.3UH 500MA 420 MOHM
D55342E 25PPM 1206 6.19K 0.1% T