
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CDRH125 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Obsolete |
| Type: | - |
| Material - Core: | - |
| Inductance: | 82 µH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 1.4 A |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 140mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -25°C ~ 80°C |
| Inductance Frequency - Test: | 1 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.236" (6.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of CDRH125-820MC is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 1.5UH 8.04A 7.44 MOHM
FIXED IND 1.2UH 120MA 2.3 OHM
FIXED IND 3.2NH 270MA 300 MOHM
MEMS OSC XO 50.0000MHZ LVPECL
FIXED IND 82UH 1.4A 140 MOHM SMD
UNIVERSAL 8 GREEN COBALT
ER 24C 24#16 PIN RECP