
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 3400L |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Obsolete |
| Type: | Wirewound |
| Material - Core: | - |
| Inductance: | 47 µH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 310 mA |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 1.82Ohm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | - |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.047" (1.20mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of 34L473C is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 100NH 200MA 1.8 OHM
FIXED IND 3.6NH 500MA 200 MOHM
FIXED IND 1.1NH 850MA 70 MOHM
XTAL OSC VCXO 10.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC XO 66.0000MHZ LVCMOS LV
FIXED IND 47UH 310MA 1.82 OHM
TAPE ADHSV TRANS 1 1/2"X 3" 25PK