
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CF453215 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Obsolete |
| Type: | Multilayer |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 820 nH |
| Tolerance: | ±10% |
| Current Rating (Amps): | 475 mA |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 450mOhm Max |
| Q @ Freq: | 40 @ 25.2MHz |
| Frequency - Self Resonant: | 130MHz |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 25.2 MHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 1812 (4532 Metric) |
| Supplier Device Package: | 1812 |
| Size / Dimension: | 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.067" (1.70mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of CF453215-R82K is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 1.5UH 900MA 250MOHM TH
FIXED IND 33UH 208MA 2.76 OHM TH
FIXED IND 560UH 1.15A 420 MOHM
RES 2.2M OHM 1% 1/4W 1206
RES 3.01K OHM 1/8W 1% AXIAL
FIXED IND 820NH 475MA 450MOHM SM
FUSE HLDR CART 250V 20A PNL MNT