
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CDRH127 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Obsolete |
| Type: | - |
| Material - Core: | - |
| Inductance: | 47 µH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 2.5 A |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 100mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 100°C |
| Inductance Frequency - Test: | 1 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.315" (8.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of CDRH127-470MC is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 3.5NH 200MA 500 MOHM
FIXED IND 56NH 500MA 340MOHM SMD
FIXED IND 47UH 1.5A 120 MOHM SMD
XTAL OSC VCXO 200.0000MHZ LVPECL
FIXED IND 47UH 2.5A 100 MOHM SMD
RES 0.180 OHM 2W 2010 WIDE
POWER CBL 4 COND 14AWG W/ 4 CRIM