
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 3654 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Wirewound |
| Material - Core: | - |
| Inductance: | 43 nH |
| Tolerance: | ±5% |
| Current Rating (Amps): | 450 mA |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 520mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | 2.5GHz |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 250 MHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.045" L x 0.028" W (1.15mm x 0.70mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.024" (0.60mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 2000 |
Current price of 4-2176086-2 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 270UH 670MA 557 MOHM
FIXED IND 200NH 1.025A 140 MOHM
FIXED IND 491NH 2A SMD
FIXED IND 470NH 4.7A 26 MOHM SMD
XTAL OSC VCXO 148.425787MHZ HCSL
TERM BLOCK HDR 11POS 90DEG 3.5MM
FIXED IND 43NH 450MA 520 MOHM