
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | IHLP-8787MZ-5A |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Molded |
| Material - Core: | - |
| Inductance: | 4.7 µH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 47 A |
| Current - Saturation (Isat): | 37A |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 1.84mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | 10.2MHz |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 155°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.885" L x 0.866" W (22.48mm x 22.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.512" (13.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of IHLP8787MZER4R7M5A is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 3.9MH 170MA 8.63 OHM
FIXED IND 50UH 1.9A 110 MOHM SMD
FIXED IND 4.7UH 4.1A 21.2 MOHM
MEMS OSC XO 98.3040MHZ LVDS SMD
XTAL OSC VCXO 148.5000MHZ LVPECL
FIXED IND 4.7UH 47A 1.84 MOHM