
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CLS5D14/HP |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | - |
| Material - Core: | - |
| Inductance: | 4.7 µH |
| Tolerance: | ±30% |
| Current Rating (Amps): | 1.2 A |
| Current - Saturation (Isat): | 1.9A |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 110mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | - |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.230" L x 0.230" W (5.85mm x 5.85mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.059" (1.50mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of CLS5D14HPNP-4R7NC is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 47UH 1.25A 188 MOHM
FIXED IND 39UH 1.1A 120 MOHM SMD
FIXED IND 270UH 800MA 557 MOHM
CRYSTAL 24.0000MHZ 12PF SMD
XTAL OSC VCXO 280.5500MHZ LVPECL
SELF WRAP 3" X 75' BLACK
FIXED IND 4.7UH 1.2A 110 MOHM