
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CDRH3D23 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | - |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 10 µH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 1.4 A |
| Current - Saturation (Isat): | 850mA |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 117mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 105°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.098" (2.50mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 500 |
Current price of CDRH3D23NP-100MC is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED INDUCTOR
FIXED IND 150UH 6.5A 35 MOHM TH
FIXED IND 10UH 450MA 1.62 OHM TH
CRYSTAL 22.1184MHZ 8PF SMD
DC DC CONVERTER 12.1V 10W
FIXED IND 10UH 1.4A 117 MOHM SMD
CONN RCPT HSG MALE 11POS PNL MT