MND-07CZI3R3M-XB-RU
Description
FIXED IND 3.3UH 10A 21.45 MOHM
DataSheet
MND-07CZI3R3M-XB-RU PDF
Material - Core:-
Inductance:3.3 µH
Tolerance:±20%
Current Rating (Amps):10 A
Current - Saturation (Isat):-
Shielding:Shielded
DC Resistance (DCR):21.45mOhm Max
Ratings:-
Operating Temperature:-55°C ~ 125°C
Inductance Frequency - Test:100 kHz
Supplier Device Package:-
Size / Dimension:0.295" L x 0.283" W (7.50mm x 7.20mm)
Height - Seated (Max):0.118" (3.00mm)