
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CDEP13D76/T150 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | - |
| Material - Core: | - |
| Inductance: | 4.3 µH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 13 A |
| Current - Saturation (Isat): | 17.2A |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 4.8mOhm |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 150°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.531" L x 0.531" W (13.50mm x 13.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.315" (8.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of CDEP13D76T150NP-4R3MC-90 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 270NH 250MA 300 MOHM
FIXED IND 1UH 5.11A 15 MOHM SMD
FIXED IND 4.7UH 7.4A 23 MOHM SMD
CONN HEADER SMD 16POS 2MM
TUBING 0.875" ID PVC 50' BLACK
FIXED IND 4.3UH 13A 4.8 MOHM SMD
FIXED IND 160UH 111MA 6.4 OHM TH