
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CMLB063T |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | - |
| Material - Core: | Metal |
| Inductance: | 2.2 µH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 8.5 A |
| Current - Saturation (Isat): | 10.5A |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 15mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.274" L x 0.260" W (6.95mm x 6.60mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.118" (3.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of CMLB063T-2R2MS is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 27UH 330MA 1.3 OHM TH
FIXED IND 1.2UH 360MA 740 MOHM
FIXED IND 9.1NH 170MA 1.7 OHM
CAP CER 0.82UF 16V X7R 1206
PLL CLOCK DRIVER
AUDIO SHIELD FOR DFRDUINO M0
FIXED IND 2.2UH 8.5A 15MOHM SMD