
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CDRH5D28RB/H125 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | - |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 68 µH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 540 mA |
| Current - Saturation (Isat): | 950mA |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 685mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.236" L x 0.232" W (6.00mm x 5.90mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.118" (3.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of CDRH5D28RBH125NP-680MC is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 220NH 280MA 2 OHM SMD
FIXED IND 330NH 815MA 220 MOHM
FIXED IND 39NH 3A SMD
FIXED IND 3.1UH 6A 17 MOHM SMD
FIXED IND 8.5NH 1.5A 69 MOHM
PELTIER MOD CP10,31,05,L1,W4.5
FIXED IND 68UH 540MA 685 MOHM