
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CLS5D14 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Last Time Buy |
| Type: | - |
| Material - Core: | - |
| Inductance: | 6.8 µH |
| Tolerance: | ±30% |
| Current Rating (Amps): | 1.2 A |
| Current - Saturation (Isat): | 1.2A |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 105mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | - |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.230" L x 0.230" W (5.85mm x 5.85mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.059" (1.50mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of CLS5D14NP-6R8NC is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 22UH 370MA 1.2 OHM SMD
FIXED IND 6.8MH 80MA 62 OHM TH
FIXED IND 22UH 150MA 2.1 OHM SMD
CRYSTAL 16.0000MHZ 11PF SMD
MEMS OSC XO 166.6666MHZ LVDS SMD
FAN AXIAL 120X38MM TACH CC 12VDC
FIXED IND 6.8UH 1.2A 105 MOHM