
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CDRH4D14 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | - |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 3 µH |
| Tolerance: | ±30% |
| Current Rating (Amps): | 2.15 A |
| Current - Saturation (Isat): | 1.4A |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 63mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 100°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.181" L x 0.181" W (4.60mm x 4.60mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.059" (1.50mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of CDRH4D14NP-3R0NC is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 10MH 62MA 22 OHM TH
FIXED IND 620NH 495MA 600 MOHM
FIXED IND 100MH 65MA 9.89 OHM TH
THERMAL PAD, SHEET 320X320MM, TH
CONN HEADER SMD 26POS 2.54MM
FIXED IND 3UH 2.15A 63 MOHM SMD
TERM BLOCK PLUG 11POS STR 5MM