
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CD105 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | - |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 68 µH |
| Tolerance: | ±10% |
| Current Rating (Amps): | 1.11 A |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 220mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | 9.26MHz |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 100°C |
| Inductance Frequency - Test: | 2.52 MHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.394" L x 0.354" W (10.00mm x 9.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.228" (5.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 500 |
Current price of CD105NP-680KC is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 2.7UH 485MA 482 MOHM
FIXED IND 68UH 6.2A 48.92 MOHM
FIXED IND 1.5UH 2.5A 41.3 MOHM
FUSE GLASS 4A 350VAC 2AG
FIXED IND 82UH 95MA 14 OHM SMD
FIXED IND 1.5UH 475MA 560 MOHM
FIXED IND 68UH 1.11A 220 MOHM