
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CDRH127/L125 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Molded |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 3.6 µH |
| Tolerance: | ±30% |
| Current Rating (Amps): | 8.3 A |
| Current - Saturation (Isat): | 13.8A |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 11mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.315" (8.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of CDRH127L125NP-3R6NC is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 270UH 228MA 5.8 OHM
FIXED IND 1.2UH 1.27A 190 MOHM
FIXED IND 12UH 2.45A 70 MOHM SMD
XTAL OSC VCXO 245.7600MHZ LVDS
FIXED IND 3.6UH 8.3A 11MOHM SMD